Spółdzielcza Grupa Bankowa

Polityka prywatności aplikacji mobilnej

 1. Aplikacja mobilna Express Bank została wyprodukowana dla Klientów Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie. Aplikacja umożliwia dostęp do usług Banku z urządzenia mobilnego. Przed zainstalowaniem i uruchomieniem Aplikacji należy upewnić się, że Bank obsługujący rachunek Klienta świadczy usługi za jej pośrednictwem.
 2. Klient pobierając Aplikację z portalu internetowego wyraża zgodę na jej instalację i użytkowanie oraz na poniższe zasady Polityki Prywatności. Klient może w każdym momencie usunąć Aplikację z urządzenia mobilnego, co nie wpływa na stan środków przechowywanych w Banku ani na działalnie innych aplikacji, związanych ze zdalnym dostępem Klienta do usług w Banku.
 3. Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie nie przechowuje żadnych danych związanych z Aplikacją i usługą świadczoną przez Bank za pomocą Aplikacji, w tym żadnych danych osób, które pobierają Aplikację na swoje urządzenie mobilne.
 4. Aplikacja na urządzeniu mobilnym:
  a) komunikuje się z systemami Banku, w którym Klient prowadzi swój rachunek, z użyciem mechanizmów szyfrujących,
  b) uzyskuje dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:
       - pamięci,
       - komunikacji sieciowej - pełen dostęp do Internetu, stanu sieci i stanu Wi-Fi,
       - informacji o lokalizacji,
       - aparatu fotograficznego,
       - danych kontaktów.
 5. Aplikacja na urządzeniu mobilnym nie przechowuje żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobie trzeciej
  identyfikację konkretnego użytkownika Aplikacji, nie przechowuje danych pozwalających na uwierzytelnienie w serwisie, ani danych Klienta Banku, dostępnych po zalogowaniu.
 6. Dane Klienta związane z usługą świadczoną przez Bank mogą być pobierane z Banku przez Aplikację. W takim przypadku są one krótkotrwale przechowywane na urządzeniu mobilnym w celu ich wyświetlenia użytkownikowi, nie dłużej jednak niż do wyłączenia Aplikacji.
 7. W przypadku braku zgody na niniejszą Politykę Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją usunąć z urządzenia mobilnego.
 8. Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie zastrzega sobie prawo zmiany Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na stronie www.expressbank.pl .

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką RODO.

Zamknij komunikat