Spółdzielcza Grupa Bankowa

Aktualności

Lokata SGB "Jesień 2019"

Oszczędzaj jesienią!

Jesień mieni się kolorami, a Twoje konto dodatkowymi zyskami! Zakładając lokatę SGB na min. 500,-zł  w okresie od 7 października 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. masz szansę nie tylko zwiększyć zysk, ale i wygrać niwego Volkswagena T-Crossa oraz inne atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do naszych Oddziałów!

Płatności Google Pay i Apple Pay

Płatności Google Pay i Apple Pay!

Z Google Pay nie omija Cię dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! Masz przy sobie w jednym urządzeniu karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.

Płacąc za pomocą Apple Pay oraz iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich przywilejów kart SGB. Płacenie z Apple Pay jest proste i bezpieczne ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

Aplikacja Portfel SGB

Dzięki aplikacji Portfel SGB masz możliwość sprawdzenia środków dostępnych dla karty płatniczej wydanej w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej, podglądu historii transakcji dokonanych kartą, a przypadku posiadania karty mobilnej – dokonywania szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą Twojego telefonu.

Rozpoczęcie roku szkolnego!

Pierwszy dzień szkoły!

Początek roku szkolnego! Jedni oczekują go z niecierpliwością, pozostali… cieszą się, że 1 września wypada w niedzielę :) 

Loteria promocyjna - Kredyt na szóstkę

Od 12 sierpnia 2019 r. zapraszamy do skorzystania z nowej Loterii promocyjnej „Kredyt gotówkowy 2019- Kredyt na szóstkę!

Uczestnikiem promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne będące konsumentami w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu cywilnego posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące rezydentami, które spełniają postanowienia i warunki Regulaminu.