Spółdzielcza Grupa Bankowa

Aktualności

Lokata SGB "Zima 2020"

Mamy tu nagrody!

Polecamy zimową edycję naszej lokaty promocyjnej z nagrodami! Zakładając lokatę SGB na min. 500,-zł  w okresie od 20 stycznia 2020 r. do 31 marca 2020 r. masz szansę nie tylko zwiększyć zysk, ale i wygrać nową Toyotę Corollę Activ 1.8 Hybrid 122 KM oraz inne atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do naszych Oddziałów!

Mikrorachunek podatkowy

Mikrorachunek podatkowy!

 

Płatności Garmin Pay

Płatności Garmin Pay!

Płacąc za pomocą Garmin Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych SGB. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

Usługa Garmin Pay to rozwiązanie transakcji zbliżeniowych opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu czy przekąsić coś podczas przejażdżki, usługa Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka.

Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu. Płacenie z Garmin Pay jest proste i bezpieczne ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

Lokata SGB "Jesień 2019"

Oszczędzaj jesienią!

Jesień mieni się kolorami, a Twoje konto dodatkowymi zyskami! Zakładając lokatę SGB na min. 500,-zł  w okresie od 7 października 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. masz szansę nie tylko zwiększyć zysk, ale i wygrać niwego Volkswagena T-Crossa oraz inne atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do naszych Oddziałów!

Płatności Google Pay i Apple Pay

Płatności Google Pay i Apple Pay!

Z Google Pay nie omija Cię dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! Masz przy sobie w jednym urządzeniu karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.

Płacąc za pomocą Apple Pay oraz iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich przywilejów kart SGB. Płacenie z Apple Pay jest proste i bezpieczne ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką RODO.

Zamknij komunikat