Spółdzielcza Grupa Bankowa

Aktualności

UWAGA! Zmiany w obsłudze Klientów!

W związku z zagrożeniem

KORONAWIRUSEM

dla

bezpieczeństwa Państwa i pracowników n/Banku

zmianie ulega sposób obsługi Klientów.

Do odwołania Klienci obsługiwani będą

POJEDYNCZO.

Pozostałe osoby prosimy o pozostanie przed Bankiem.

e-Bank EBS - pliki do pobrania

Bankowość internetowa - wersja korporacyjna!

 

 

Ważne informacje dla Klientów Banku!

                                               

 

Szanowni Państwo!

INFORMACJA

W trosce o wygodę Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie wprowadza z dniem 1 marca 2020 r. w swoich placówkach, nowy system informatyczny.

Główne prace techniczne w tym zakresie będą prowadzone w n/Banku w dniach: od 28 lutego 2020 r. (piątek) do 1 marca 2020 r. (niedziela).

W związku z powyższym nastąpi zmiana godzin otwarcia placówek n/Banku w dniu 28 lutego 2020 r.

* w dniu 28 lutego 2020 r. (piątek)

ODDZIAŁY EXPRESS BANKU będą prowadzić obsługę Klientów:

Oddział Krasne - od 7:30  do 14:00

Oddziały w Rzeszowie - od 8:00  do 14:00

Karty płatnicze i bankomaty pozostają do Państwa dyspozycji w tym okresie bez żadnych przerw.

 

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie, 35-326 Rzeszów ul. Rejtana 49/11b ponadto uprzejmie informuje, że od 1 marca 2020 r. zostanie wprowadzony w n/Banku nowy system bankowości internetowejE-Bank_2.0.

W związku ze zmianą systemu, wykonywanie operacji z bieżącą datą realizacji w obecnym systemie bankowości elektronicznej, będzie możliwe do godz. 11:00 w dniu 28 lutego 2020 r. (piątek).

Dotychczasowy system bankowości internetowej będzie dostępny jeszcze przez okres 12 miesięcy – wyłącznie w wersji archiwalnej, tj. umożliwiającej wgląd do historii operacji rachunku.

W związku ze zmianą systemu nie zostaną zrealizowane Państwa płatności oczekujące wystawione z datą przyszłą, tj. po dniu  28.02.2020 r. Prosimy o sprawdzenie Państwa zleceń oczekujących na realizację po tej dacie. Zlecenia oczekujące będą wymagały ponownego wprowadzenia do nowej wersji bankowości elektronicznej (brak jest możliwości przeniesienia danych zleceń oczekujących).

Przerwę w dostępie do bankowości internetowej zaplanowaliśmy do 2 marca 2020 r. (poniedziałek), do godziny 8.00.

W tym czasie będą mieli Państwo dostęp do obecnej wersji bankowości internetowej, który umożliwi jedynie przeglądanie historii operacji na rachunku. 

Nowa usługa bankowości internetowej – E-Bank_2.0 - będzie dostępna pod dotychczasowym adresem https://e-bank.expressbank.pl.

Przypominamy też o stosowaniu się do zasad bezpieczeństwa. Logowanie powinno nastąpić dopiero po sprawdzeniu informacji o certyfikacie serwisu bankowości internetowej.

Mamy przekonanie, że wprowadzona zmiana systemu będzie dla Państwa satysfakcjonująca i korzystnie wpłynie na naszą współpracę.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami instruktażowymi, zamieszczonymi w linkach poniżej,  dotyczącymi obsługi nowego systemu bankowości internetowej.

Bankowość internetowa:                                                https://media.naszbank.pl/ib/

Bankowość internetowa (wersja mobilna):                   https://media.naszbank.pl/

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w przesłanej do Państwa korespondencji papierowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. W celu zapewnienia Państwu komfortu korzystania z nowej bankowości elektronicznej, uruchamiamy dla Państwa od dnia 2 marca 2020 r., specjalnie dedykowane obsłudze z tego zakresu numery telefonów:

      +48 518 468 853

      +48 514 349 857

      +48 514 349 850
Za uwszelkie niedogodności i utrudnienia, przepraszamy! 

 

 

Z poważaniem

Zarząd Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie

Lokata SGB "Zima 2020"

Polecamy zimową edycję naszej lokaty promocyjnej z nagrodami! Zakładając lokatę SGB na min. 500,-zł  w okresie od 20 stycznia 2020 r. do 31 marca 2020 r. masz szansę nie tylko zwiększyć zysk, ale i wygrać nową Toyotę Corollę Activ 1.8 Hybrid 122 KM oraz inne atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do naszych Oddziałów!

Mikrorachunek podatkowy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką RODO.

Zamknij komunikat