Spółdzielcza Grupa Bankowa

Aktualności

Zebranie Przedstawicieli w dniu 28.06.2022 r.

Zarząd Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie w oparciu o § 25 Statutu Banku zawiadamia o zwołaniu na dzień 28 czerwca 2022 r. na godz. 1100 Zebrania Przedstawicieli Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie. Zebranie Przedstawicieli odbędzie się w Sali Konferencyjnej Grein Hotel w Rzeszowie, Al. T.Rejtana 1.

Jednocześnie zawiadamiamy, iż w przypadku braku obecności Przedstawicieli na Zebraniu w liczbie wymaganej do podjęcia uchwał, drugi termin obrad wyznacza się na ten sam dzień, na godz. 1130. Zebranie Przedstawicieli zwołane w drugim terminie będzie zdolne do podejmowania uchwał bez względu na liczbę obecnych Przedstawicieli (§ 26 ust.4 Statutu Banku).

Zawiadomienie o zwołaniu Zebrania Przedstawicieli.

 

W związku z zaplanowanymi wyborami Członków Rady Nadzorczej Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie, informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kandydat na członka Rady Nadzorczej podlega ocenie odpowiedniości.

Osoby zainteresowane kandydowaniem do Rady Nadzorczej Express Banku Spółdzielczego w Rzeszowie zobowiązane są wypełnić i złożyć do Komórki merytorycznej Centrali Banku, 35-326 Rzeszów ul. Rejtana 49/11b  do dnia 27.06.2022 r. lub do Komisji ds. Odpowiedniości w dniu Zebrania Przedstawicieli poniższe formularze:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką RODO.

Zamknij komunikat